Aptus CaMg - Boost 5L


APTUS CaMg-Boost je bio-minerální přípravek dodávající potřebné množství vápníku a hořčíku Vašim rostlinám. Dále obsahuje organický dusík a L-aminokyseliny. Te ...

Dostupnost: Skladem
Cena: 2499,- Kč / 99.96 €

Popis produktu:

APTUS CaMg-Boost je bio-minerální přípravek dodávající potřebné množství vápníku a hořčíku Vašim rostlinám. Dále obsahuje organický dusík a L-aminokyseliny. Tento komplex látek stimuluje tvorbu bohatých květů a následně tvorbu velkých a pevných plodů.
Organický dusík podporuje silný růst a fotosyntézu bez rizika spálení či předávkování.
Kompletní spektrum L-aminokyselin posiluje buněčnou strukturu rostlin, podporuje prospěšný mikrobiální život a fotosyntézu.
Vápník je důležitý pro tvorbu květů a následných plodů, zlepšuje strukturu a pevnost plodů. Také aktivuje enzymy, které jsou důležité pro celou řadu rostlinných procesů.


Vyšší hladina vápníku a hořčíku zvyšuje pH v rostlině, čímž se stává odolnější vůči napadení houbovými chorobami.


Použitím v kombinaci s APTUS P-Boost a APTUS K-Boost v posledních týdnech květu maximalizujete hmotnost, pevnost a kvalitu výsledného produktu.


Složení:
Organický dusík, vápník, hořčík v poměru 9-9-2, L-aminokyseliny.


Dávkování:
Jednou týdně přidejte do zálivky v poměru 2,5-5ml/10l v období růstu, květu i dozrávání. Před použitím důkladně protřepejte.


Při použití APTUS CaMg-Boost v kombinaci s jinými boosty obsahující fosfor (PK 13/14, P-boost, Super-PK apod.) dejte pozor na jejich míchání, mohou spolu negativně reagovat. Vždy je lepší rozředit jedno a ž pak přidat druhou. Rovněž není dobré používat vysoké koncentrace fosforu, vápníku a hořčíku společně, mohou tvořit usazeniny.
Přípravek je snadno rozpustný ve vodě a je tedy vhodný i pro automatické zavlažování.
Skladujte v původním balení při teplotě 10-25°C, Uchovávejte mimo dosah dětí.